Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na zbytu kasowym, jak oraz na zbytu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z rzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a że dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz większą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały polecane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może tworzyć przed sobą dalsze i dynamiczne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została uwięziona przez strefę oporu wyznaczaną na minimach z stanu wakacji, co sprawiłoby korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo wąskim niedźwiedzim kanale. W efekcie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od miesiąca) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu idąc do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action uważane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które roztaczały się minionego lata. Niskie wolumeny, brak nowych sposobów docierających do ekosystemu i znaczne rozwoje rynku akcji, złota i obligacji, wszystko to kupuje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w korporacji inwestycyjnej Arca.

Jak zwykle w sukcesu kryptowalut, analitycy są konkretny problem z przeznaczeniem co stanowi pierwszym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu wskazuje na przełom kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Kraj Sposobu będzie wspomagał rozwój technologii blockchain to dodatkowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w obecnej branże świata wystosowali ostrzeżenia zapraszające do zaprzestania energii na zbytu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments