Promocje na OBI Gościno

Biel to pewien z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, gwarantuje on poczucie sterylności, tak przecież pomocnej w niniejszym stanowisku. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w jakimś stylu.

Promocje na OBI Sianów

Ale nie mniej ciekawą możliwością jest łączenie bieli z różnymi kolorami, jeszcze tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak i obecne w niskich kolorach. Należy zawsze pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na znaczne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Sianów

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel powinien zwrócić uwagę na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe oraz narzędzia sanitarne istniały w ostatnim samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Gdy jednak obawiamy się monotonii, głównie w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą sprawą a zarazem bardzo modną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie objawia się i naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Sianów

Światło w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze sprzedają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło odkłada się z białego koloru także dużo rozświetla pomieszczenie. Istnieje więc naturalna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą i zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się oraz duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na liczną kreatywność w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć szeroką gamę produktów widocznych na kartce producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na ogromny połysk będą więcej odbijały światło, jednak należy pamiętać, że za wielu bieli sprawi, że wnętrze odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien liczyć na obserwacji to, że meble łazienkowe oraz akcesoria są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Sianów

0 0 votes
Daj ocenę