Skup samochodów Moryń tel 887 332 665

Pożyczki bez BIK – Jeżeli jesteś pojazd i wymagasz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na swobodny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Wałcz tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacje jest stanowienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na moment trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci znane zasady i gwarancję uczciwości. Nie oczekujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego mieć, tak kiedy do tej chwile. Możesz uzyskać pożyczkę na dowlony cel oraz bez znaczenia jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące własnej prace i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Wałcz tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę wymagasz stanowić całym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na swej stronie internetowej, uwzględniając w nim wielkość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik przeprowadzony przez nasz układ, jaki istnieje do Twojej sile na stronie głównej.

3. Po spełnieniu wszelkich możliwościach w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier da Ci wszelkie potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wybrane przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w części samochodu jesteśmy w mieszkanie pożyczyć Ci godniejszą sumę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Wałcz tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu również innych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z naszym agentem.

Skup samochodów Wałcz tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę być, aby wziąć pożyczkę?

Nie chcemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jedynego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby wziąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Stanowią to : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co zatem istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która składa, że kredytobiorca przenosi na firmę oferującą kredytu, prawo własności sprzętu będącego tematem zastawu. Na miary umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w prywatnym posiadaniu, i firma pożyczkowa umożliwia mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a ponadto płaci za jego eksloatację, tak gdy przedstawiało toż mieszkanie do tej chwile. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń powstających z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Wałcz tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments